eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Jaký systém používat při ruletě

Hrajete ruletu a nebaví vás neustálé špatné výsledky? Nebo se na to teprve chystáte a zkoumáte, zda to má cenu? Ruletu si dnes zahrajete klidně online, není nic snazšího než sednout k počítači, zamířit do virtuálního kasina a pustit se do hry. Pro začátek třeba bez peněz, než přijdete na správnou taktiku. Nějaké taktiky na výhru doopravdy existují.

Na začátek byste si měli uvědomit, že vyhrát v ruletě velké peníze je sice možné, ale velmi těžké. Nemůžete čekat, že si zahrajete dvě hry a bude z vás milionář. Takhle to nefunguje.

Každá ruleta je jiná

Zkušení hráči tvrdí, že ne všechny rulety jsou stejné. Vynechejme teď ruskou ruletu, sebevražednou hru, kterou si krátili čas znudění ruští vojáci. Za špatnou je někdy považována americká ruleta, u které je prý nižší šance na výhru. Chcete-li tedy vyhrát, zaměřte se na naši evropskou variantu.

Zmiňujeme to proto, že přes internet je možné zahrát si v online kasinu kdekoliv na světě. Velkým hitem je ruleta v live kasinu lákající především svou hráčskou atmosférou. Představit si ji můžete jako videokonferenci, přes kameru prostě vidíte lidi na druhé straně. Je to jako ve skutečném kasinu, jen si při tom sedíte v pohodlí svého domova. Někoho však mohou sexy krupiérky spíš rozptylovat.

Taktik je několik

Budete-li hrát jen tak na náhodu, šance na výhru se snižuje. Pokud věříte na štěstí a domníváte se, že vaším osudem je stát se milionářem, možná to vyjde. Jinak je ale lepší vsadit na některou z konkrétních technik. Je jich několik.

Mezi nejznámější patří Labouchere systém rulety, česky odškrtávací systém. Je k němu potřeba papír a tužka, avšak umožňuje vyhrát vysoké částky při poměrně nízkých vkladech. Podaří-li se vám udržet počet proher a výher přibližně na stejné úrovni, budete vždycky v plusu. Stačí vyhrát každou třetí hru.

Z dalších taktik jmenujme Fibonacciho systém na 3 tucty, D’Alembertovu taktiku a Parlay. Která z nich je nejlepší, nemůže nestranný pozorovatel říci. Nezbývá než si je všechny vyzkoušet a najít si tu svou.