eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Vytvořte originální reklamní předměty pro hráče

Předměty s herní tématikou jsou skvělým prostředkem pro oslovení široké skupiny online hráčů. Oslovte tyto lidi na soutěžích, výstavách či konferencích pomocí propagačních a dárkových předmětů na míru.

Hráče vždy potěší oblečení s jejich oblíbeným titulem, ať již jde o Far Cry, Call of Duty či všem důvěrně známého Pacmana. Originální oblečení s logem vaší společnosti a s některou z hráčských legend se stane ideálním reklamním předmětem pro vaši prezentaci.

Myši, USB a další reklamní předměty

Hráčské vybavení vaší cílové skupiny můžete obohatit o některý z reklamních předmětů, které lze k hraní přímo použít. Ergonomická myš s vaším logem udělá radost prakticky každému uživateli počítače, což je dnes bez nadsázky většina obyvatel naší republiky. Stejně tak reklamní USB s vaším logem, které lze vyrobit v různých tvarech i kapacitou. Reklamní předměty mohou mít celou řadu podob.

V roce 2016 se jednoznačným hitem staly reklamní powerbanky, především díky rozvoji aplikace Pokemon Go. Cena tohoto vybavení je přijatelná, vašim zákazníkům či jejich rodinným příslušníkům pak tento reklamní předmět udělá obrovskou radost. Budou jej nosit stále u sebe společně s vytištěným logem vaší společnosti.

Specialisté na reklamní a dárkové předměty

Společnost Propaq se specializuje na výrobu a prodej dárkových a reklamních předmětů vytvořených na míru firmám i kolektivů jednotlivců. V její nabídce naleznete množství reklamních předmětů pro různé příležitosti i kategorie zákazníků, včetně dárkových předmětů pro online hráče.

Připravte online hráčům předmět na míru a posilte tak známost své značky. Specialisté na reklamní předměty z Propaq vám pomohou vybrat ideální předmět podle zamýšleného účelu i s potiskem.