eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Zorganizujte si u nás narozeninovou oslavu, nebo firemní večírek. O zábavu bude postaráno

Bývalé kino bylo před časem přestaveno v noční klub a nyní sem můžete vyrazit za zábavou. Prostor zmíněného kina má uvnitř půlkruhový patrový ochoz, který poskytuje lidem klidnější zákoutí pro rozhovor, či odpočinek. Ti, kteří chtějí tancovat, budou naopak vyhledávat taneční parket na spodním podlaží.

Noční klub v Praze velmi často pořádá firemní akce všeho druhu. Můžete si u nás zařídit například catering a rauty, výběr občerstvení bude na vás a fantazii se meze nekladou. Není problém celou hostinu specializovat do určitého tématu, například do tématu nějaké konkrétní země, filmu, či čehokoliv jiného. Včasná a pečlivá příprava je pro společenské události vždy velmi důležitá pro úspěšný a povedený večer.

Firemní akce se dají zorganizovat i jako bankety. Jedná se o speciální druh společenského večírku, spíše více slavnostní a oficiální, vhodný například, pokud se mají podepisovat různé obchodní kontrakty. Na stejné úrovni významnosti jsou například i číše vína. Toto vše noční klub umožňuje zorganizovat se vším všudy.

Večírky a firemní akce dokážeme zařídit i s dalšími spojitostmi, které někteří klienti vyžadují – máme na mysli například ubytování, hostesky, stavování, doprava, sportovní a kulturní program a další. Pokud byste si rádi uspořádali v tomto nočním klubu vlastní společenskou, či firemní událost, rádi vám ve všem vyjdeme vstříc. Budeme se těšit.