eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Blackjack, nebo poker? Ve které karetní hře máte větší šanci?

Máte talent na karetní hry a zvažujete dráhu profesionálního hráče? K nejhranějším kasinovým hrám patří poker a blackjack. Otázkou je, ke které z těchto her se přiklonit. Názory se různí, ale následující logické argumenty hovoří ve prospěch blackjacku.

Nesporná výhoda hráče

Profesionální hráči blackjacku mají nad kasínem výhodu, a to bez ohledu na úrovni protivníka. Pokud víte, co děláte, budete mít navrch, což se o pokeru říct nedá. Postaví se proti vám další hráči a nikdo vám nedá jistotu, že jsou horší než vy.

Stres a blackjack nejdou dohromady

Profi hráči vždy vědí, jak na danou situaci zareagovat. Stres jde stranou, prim hrají matematika a pravděpodobnost. V pokeru však hraje podstatnou roli psychologie. Hráči se snaží číst myšlenky soupeřů, kdežto blackjack je v podstatě relax.

Nuda versus akce

Automatové verze pokeru (např. videopoker Deuces Wild) jsou celkem zajímavé, ale živý poker je relativně pomalý. Profi hráči hrají jen cca 30 % karet a zbytek pokládají. Čekat na ostatní hráče může být nudné, ale při hraní blackjacku jde o nonstop akci a neustálé počítání karet.

Blackjackem vyděláte více peněz

Výdělek je relativní, protože v případě výhry ve velkém pokerovém turnaji získáte pořádný balík. Jenomže to se povede jen málokomu. Profesionální hráči pokeru vydělávají kolem 100 dolarů za hodinu. Jedná se o průměr po sečtení výher a ztrát za delší časový úsek. Hráči blackjacku vydělávají podstatně větší částky. Navíc mají od kasín atraktivní výhody v podobě jídel v luxusních restauracích, apartmány v hotelích zdarma a další bonusy.

Blackjack je vítěz

Hraním blackjacku vyděláte v průměru více peněz, nebudete se nudit a celkově si hraní užijete mnohem intenzivněji. Samozřejmě za předpokladu, že se dostanete na profesionální úroveň. Se základní strategií dlouhodobě vyhrávat nebudete.