eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Spiderman je a nejspíš navždy bude nejlepším superhrdinou

spajdrmen

Pamatujete si ještě na časy, kdy Petera Parkera kousl pavouk a on poté zachraňoval krásnou Mary Jane? Původní příběh vznikl už opravdu dávno. Spiderman od té doby prožil spoustu dalších dobrodružství a objevilo se několik jiných superhrdinů. Pavoučí muž byl ale prvním hitem, a to je nejspíš jeden z důvodů, proč zůstane v našich srdcích navždy.

Spiderman je oproti jiným superhrdinům trochu zvláštní. Ostatní mají super sílu, jsou neviditelní, dokážou létat. To všechno je fajn, i když tak trochu nudné. Mít schopnosti pavouka je prostě něco extravagantního, speciálního.

Milujete jeho speciální schopnosti?

Lidí, kteří vnímají Spidermana jako největšího hrdinu, je na světě spousta. Řadí se k nim také desetiletý Max. Má sice rád všechny superhrdiny, ale Spiderman je z nich nejlepší. A proto buduje celý web věnovaný hrám s jeho tematikou. Shromažďuje všechny možné Spiderman hry zdarma a snaží se vybudovat portál s komunitou lidí, kteří mají pavoučího hrdinu rádi stejně jako on.

Zahrajte si na Spidermana

V současné době jsou na webu desítky her s tematikou Spidermana na mobil i na počítač. Z těch mobilních stojí za zmínku například Spiderman Rescue Mission, kdy je vaším úkolem zachránit uneseného šéfa. Máte k dispozici pavučinové střely, ale ty nepřítele zcela nezničí, jen trochu vyvedou z míry, proto je musíte používat s rozumem a nechovat se zbrkle.

Spiderman je kluk jako vy

Do role Spidermana se většina hráčů vžije skutečně snadno. On je to totiž úplně obyčejný kluk. Sice bojuje se zločinci, nicméně ve škole a v práci je šikanován, láska jeho života ho odmítá, nemá moc kamarádů, jediným žijícím rodinným příslušníkem je teta. Navíc je proti ostatním superhrdinům poměrně bezbranný. Nemá žádné brutální zbraně a je oblečen jen v tenkém dresu. Prostě takový obyčejný kluk stejně jako desetiletý Max nebo vy.

© 2005 - 2024 Hry-Online.com XHTML 1.0, CSS 2.0 & Design: Martin Nosek, PHP@MySQL: Holy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA