eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Sizzling Hot Deluxe: Nestárnoucí klasika v novém kabátěVýherní automaty byly, jsou a budou velmi oblíbené. Ano, jsou spojené především s hazardem a rizikem ztráty velkého množství peněz. Pokud ovšem člověk hraje s rozumem, a to mnohdy i online na zkoušku, prakticky nic mu nehrozí. Typickým příkladem takovéhoto hraní budiž i slavný titul Sizzling Hot. Jedná se o automat, který si svou slávu vydobyl i v klasické podobě. Online si jej lze dnes užívat ve verzi Sizzling Hot Deluxe. Čím právě ona nejvíce láká své příznivce a jakými inovativními prvky se vyznačuje? Čtěte dál, dozvíte se to v následujících řádcích.


Pětiválcová klasika


Automat se vyznačuje celkem 5 válci, přičemž k dispozici je stejný počet výherních linií. Určitě dost na to, aby si člověk počkal na stejné symboly a mohl se radovat z výhry. K té potřebujete 5 totožných symbolů hned vedle sebe. Připravte se taktéž na zcela specifický ohnivý bonus. Díky němu se znásobují jednotlivé výhry a především při hře o reálné peníze je to značně citelné. V Sizzling Hot můžete opravdu získat hodně a během několika málo vteřin, což je lákadlem velkého rozměru.


Tradiční vzhled v barevném kabátu


Za velkou výhodu lze považovat i fakt, že se ve hře setkáte s tradičními symboly, jako tomu bylo u standardní verze automatu. Jde tedy hlavně o různé druhy ovoce. Na mysli máme zejména třešně, citrony, pomeranče, hrozny a melouny. Doplněné jsou ještě standardním symbolem 7 znamenajícím bonusové pole. Graficky jistě online podoba výherního automatu zaujme spoustou odstínů barev.


Jednoduchá obsluha

Hraní v online kasinech není nijak náročné. Stačí se pouze zaregistrovat, následně zvolit zmiňovaný výherní automat a poté již začít. Učiníte tak prostřednictvím tlačítka start. Pomocí symbolů plus a mínus si jen zvyšujete, nebo snižujete počáteční vklad. Bonusové hry už budete ovládat intuitivně.


© 2005 - 2021 Hry-Online.com XHTML 1.0, CSS 2.0 & Design: Martin Nosek, PHP@MySQL: Holy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA