eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Existuje nějaká strategie na online výherní automaty?

Váháte nad tím, zda má cenu zkoušet online výherní automaty, nebo je to jen ztráta času a peněz? Skutečně se na nich dá vyhrát větší obnos? Jistě jste o takových případech slyšeli či četli na internetu, ale bylo to jen dílo náhody, nebo měli šťastlivci nějakou skutečnou taktiku?

Lidí, kteří zkouší online automaty pro zábavu, je málo. Mnohem více je těch, kteří sní o obrovské výhře a plánují si, co s ní provedou. Úplně nejhorší to má skupina nešťastníků, kteří se do her pouští s vidinou, že splatí dluhy.

Na začátek pro vás máme jednu špatnou zprávu. Univerzální taktika na to, jak v online automatu vyhrát spoustu peněz, prostě neexistuje. Na druhou stranu můžete svou šanci významně zvýšit dodržováním základních rad, na které by vás možná časem přivedl selský rozum.

Poznejte daný systém

Svět online automatů je obrovský. Přestože se na první pohled mohou zdát všechny stejné, často fungují trošku jinak. Kajot výherní automaty budou jiné než Unibet nebo William Hill. Pokaždé, když zkoušíte automat v novém online kasinu, měli byste si dát pár her na zkoušku. Rozhodně není dobré přijít a vsadit všechny své peníze. Nejdříve je třeba hru poznat a vysledovat, jaké bonusy můžete s trochou štěstí nachytat.

Pak je samozřejmě lepší vsázet co nejvíc. Větší vložený obnos totiž znamená větší výhru. Vždy ale vsázejte tolik, kolik si můžete dovolit. Hrajte na jistotu a počítejte s tím, že můžete o všechno přijít. Budete mít z čeho zaplatit účet za elektřinu, koupit si jídlo, splatit nájem? Vždy je potřeba vědět, kdy máte dost. Možná si budete říkat, že pokud to zkusíte ještě jednou, dvakrát, třeba se vám už konečně povede vyhrát. Nepovede. Naučte se přestat ve správnou chvíli.

Na online herní automaty je samozřejmě nutné pohlížet s velkou opatrností. Jestliže si je chcete vyzkoušet, využijte hraní zdarma. Mnoho online heren nabízí možnost zahrát si s virtuálními penězi. To je pro začátečníky více než vhodné.