eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Nudíte se? Zahrajte si skvělé online hry

Nudíte se a hledáte něco, co by vás mohlo zajímavě zabavit? Pokud ano, máme pro vás zajímavý tip. Jsou to zcela pochopitelně hry online, které jsou velmi populární možností, jak rychle zahnat nudu. A jaké jsou varianty, které doporučujeme vyzkoušet? Je jich celá řada a tak od nás dostanete celou řadu různých tipů, se kterými nelze šlápnout vedle.

Závodní hry

Myslíte si, že online hry musí být nutně jenom obyčejné a nudné? Určitě ne. Mohou být spojené také s rychlostí a adrenalinem. Přesně toto vám může přinést kategorie závodních her. Ty jsou velmi populární, jelikož přinesou napětí, rychlost, ale také prověří řidičské schopnosti a zkušenosti každého hráče. A to i když nevlastní řidičských průkaz. Určitě jde o možnost, kterou vyzkoušet, pokud chcete nejenom zahnat nudu, ale pokud chcete i trošku rozproudit krev v žilách.

Karetní hry

Kvůli hraní karet rozhodně nemusíte do hospody, ani není nutné chodit do casina. Zahrát si je můžete jednoduše online, z pohodlí svého domova. Karetní hry dnes patří mezi vyhledávané možnosti hlavně pro ty zájemce, kteří hledají něco jednoduššího a přitom něco, co neomrzí ani po několika hodinách hraní. Hraní karet nemusí být spojeno jenom s tím, že se pobavíte a odreagujete. Může to být spojeno i s možností, že budete trénovat a neustále se zlepšovat. To se může hodit při hře proti reálným hráčům. A jaké možnosti lze zařadit do kategorie těch nejpopulárnějších?

  • Solitaire
  • Blackjack
  • Poker

Logické hry

Kdo se nudí, ten může vyhledat i takové varianty, u kterých dojde k tomu, že lehce potrápí svůj mozek. Pokud nehledáte jenom tak obyčejnou zábavu, ale i něco, u čeho je možné zajímavě potrápit vaše mozkové závity, potom je volba zcela jasná. Je to právě kategorie logických her. Samozřejmě v rámci daného segmentu mluvíme o tom, že nebude třeba řešit opravdu zapeklité úkoly a hádanky. Trocha přemýšlení a odhadu bude třeba, ale zároveň stále budeme mluvit o tom, že hraní bude spojeno i se zábavou. A co najít v této kategorii za největší zajímavosti? Určitě doporučujeme zkusit Mahjong, stejně jako hry založené na tvoření a hádání různých slov z jednotlivých písmen, stejně jako nezapomínejte ani na různé skládačky.

Strategie

Máte v plánu nudit se delší dobu? Třeba i několik hodin? Pokud ano, je celkem jasné, že právě tato kategorie je pro vás. Stále zůstáváme u toho, že můžete hrát online, stejně jako neustále zůstáváme i u toho, že se jedná o hry zdarma. Strategie jsou unikátní v tom, že jsou spojeny s určitým vývojem. Tedy hlavně s různým budováním, a to v mnoha oblastech. A to znamená zábavu na dlouhé hodiny, která bude spojena i se snahou něčeho dosáhnout. Když se podíváme na to, jaké varianty patří mezi nejoblíbenější, je to:

  • Budování vlastní farmy
  • Budování železnice
  • Budování měst

Arkády

Také velmi populární segment, který staví hned mna dvojici věcí. A to na celkem zajímavém tématu a putování hlavní postavy, a dále na celkové jednoduchosti. A toto je jasná kombinace, díky které lze dosáhnout stavu, kdy se budete od první do poslední minuty maximálně bavit. Pokud se máme podívat na to, jaké jsou nejznámější arkádové hry, je to zcela určitě Mario. Toho zná každý. Pokud zatoužíte ho opět vyzkoušet, tak není nic jednoduššího, než zvolit správnou arkádu.

Oddechové hry

I ty mohou pobavit a zahnat nudu. V čem jsou typické? Hlavně ve své jednoduchosti. Obvykle nemají žádný příběh, nevyžadují nijak složité ovládání a jsou spojené s minimálním přemýšlením nad hrou. Kdo opravdu nehledá nic složitého, jenom možnost zahnat na pár desítek minut nudu, je tato kategorie tou, která je zaručeně ta pravá. I v ní je pochopitelně výběr titulů velký a samozřejmě i celkem zajímavý.

© 2005 - 2024 Hry-Online.com XHTML 1.0, CSS 2.0 & Design: Martin Nosek, PHP@MySQL: Holy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA