eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Preklep, preklepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu

Jak usetrit pri nákupu herního notebooku

Pri nákupu herního notebooku se budeme rídit zrejme temi nejdulezitejsími parametry. Pro herní nadsence bude nezbytností výkonná grafická karta. Dalsím dulezitým faktorem je dostatecná pamet, takzvaná - RAM a v neposlední rade budete pro herní parbu potrebovat silný procesor.

Herní notebooky jiz vetsinou disponují podsvícenou klávesnicí pro vyssí pozitek ze hry az do pozdních nocních/ranních hodin. Baterie také musí mít grády, strílecky a bojovky jsou jiný level nez vytvárení grafu a reportu v Excelu.

Jeste v nedávné dobe se radily herní notebooky k tem nejdrazsím vzhledem ke svému maximálnímu výkonu. Dnes je tomu jiz jinak, cena techto notebooku klesla na lidovou cenu a jiz kvalitní herní kousek porídíte od 15.000 korun.

Jiz na první pohled nekteré notebooky zazárí svým designem, stylovými detaily a jinými vychytávkami. Ale to nejdulezitejsí je uvnitr - výrobce jiz dokáze do malého notebooku "vpravit" komponenty hodné stolního pocítace.


Cena versus kvalita

A nyní k tomu nejdulezitejsímu - cena. Pojdme zmenit zavedená pravidla a zkusme zmenu pri nákupu herních notebooku. Proc si vlastne porizovat nový produkt, kdyz máme moznost usetrit. I levný herní notebook muze být kvalitní a poslouzí k tem nejdynamictejsím hrám. Nabídka pouzitých herních notebooku je velká, pojdme si nabídku priblízit.


Repasovaný herní notebook

At uz jste student, setrílek, nebo máte proste hluboko do kapsy je tu varianta nákupu repasovaného herního notebooku. Tato varianta je velice oblíbená a zároven prodejce zarucuje kvalitu za nízkou cenu.

Jedná se vetsinou o notebooky po leasingu, nebo také o modely z predvádecích akcí.  Pouzité herní notebooky prochází nárocným testováním a podléhají maximálne prísným podmínkám pri kontrole.

K Vám se tam dostane jiz kompletne vyzkousený a pripravený notebook pro dalsí parádní jízdu. Prodejce v takovém prípade garantuje záruku dalsích 12 mesícu. Prípadné odchylky nebo vadné kusy jsou precizne vymeneny a opraveny.

Technik v podstate vdechne pocítaci nový zivot. Vy si muzete uzívat za tretinovou cenu nového notebooku. Úspora mnohdy muze cinit az 70 % z puvodní ceny. A to není malá cástka.


Prodej pod oznacením - rozbaleno

Nekterí prodejci nabízí i moznost nákupu notebooku, který jiz byl nekterým zákazníkem vyzkousen.  Zánovní, a presto plne funkcní výrobek je ihned k dispozici, mnohdy pouze bez originálního obalu.

Muze se jednat o vrácené zbozí z duvodu nevhodného dárku. Takový zákazník je pro nás jako spása, za nízkou cenu muzeme mít funkcní levný herní notebook. I zde je samozrejme garantována záruka.


Prehlídka designu

Ted uz se jen porozhlédnout po tom správném modelu. Na internetu se to jen hemzí nejnovejsími výstrelky. Výrobci se predhánejí v tissím chodu, elegantním podsvícení, optimálním chlazení. Moderní design nás neprestává bavit a rádi vyzkousíme novinky pro skvelý pozitek ze hry.

Doporucuji jednoznacne "repas" pro Vase dalsí investice do her. Velký výber repasovaných herních notebooku najdete na www.incomputer.cz

S 2005 - 2024 Hry-Online.com XHTML 1.0, CSS 2.0 & Design: Martin Nosek, PHP@MySQL: Holy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA