eSuba.eu     Hry online     Tapety na plochu     1001Hry     Překlep, překlepy     SuperHry     Webgames     GoodGame Empire    
1000wallpapers.eu - Tapety na plochu
[caption id="attachment_17072" align="aligncenter" width="433"] Foto: farming-simulator.com[/caption]

Farming Simulator jako e-sport? Vítěz turnaje vyhraje ?250 000

Populární farmářská hra Farming Simulator, kde mimo jiné můžete například jezdit traktorem a sklízet úrodu na polích, bude mít první opravdu štědře dotovaný turnaj. Vítěz si před fanoušky na festivalu FarmCon 2019 přijde na závratných 250 tisíc eur.

Je to vůbec poprvé, kdy se podobná hra stala součástí kompetitivního hraní ve světě e-sportů. Profesionální hráči se doposud této hře vyhýbali. Není to ostatně žádné překvapení, protože doposud byl největší turnaj ohodnocen prizepoolem 3 tisíce dolarů. Ve hře Farming Simulator navíc rozhoduje výhradně umění faktor štěstí, který známe například z her v online casinu, zde proto úplně mizí.

Tvůrci hry Giants Software navíc připravují i profesionální ligu v této hře. Zájem o Farming Simulator je totiž obrovský. Za první den prodeje se prodalo více než 1 milion kopiií her. Vytvoření profesionální soutěže je tak logickým vyústěním, i když celá věc může na první pohled vypadat bizarně.

Farmářské simulátory se těší velké oblibě. Lidé z velkých měst očividně stále touží po prostém venkovském životě a obdělávání polí. Ve hře se rovněž staráte o dobytek a pečujete i o další věci, které jsou součástí vašeho vysněného hospodářství. Farming Simulator má dokonce takový úspěch, že se v současnosti na internetu vyhledává i farmářská porno videa a fotografie.

Velký boom zažívají i nejrůznější farmářské kurzy. Některé zoologické zahrady v České republice dokonce nabízí možnost za poplatek přijít a starat se o zvířata. Taková práce obnáší například kydání hnoje, vyčesávání srsti a samozřejmě i krmení. Poptávka po farmářských simulátorech je tedy aktuálně ve světě obrovská. Díky tomu se několik jednotlivců může stát profesionálními hráči farmaření na počítači.
Š 2005 - 2024 Hry-Online.com XHTML 1.0, CSS 2.0 & Design: Martin Nosek, PHP@MySQL: Holy AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA